Non Ikusi

Abenduak 6 

Bordele, Euskal Etxea – 18:30

Azaroak 15

Lasarte-Oria, Manuel Lekuona Kultur Etxea – 20:00

Urriak 26 

Gasteiz, Vital Fundazioa kultur aretoa – 20:00

Urriak 02 

Gasteiz, Florida zinemak – 19:30

Maiatzak 23

Gasteiz, Oihaneder Euskararen Etxea – 18:30

Maiatzak 18 

Irun, Amaia Kultur Zentroa – 20:00

Apirilak 27 

Mendata, Elizoste aretoa – 20:30

Apirilak 26 

Artzienega, Museo aretoa – 18:45

Apirilak 22

Zuia, udaletxea – 19:00

Texas, Thin Line Film Fest 

Apirilak 20 

Azpeitia, Soreasu – 22:00 

Gueñes, Sodupe Kultur Etxea – 19:30 

Apirilak 16 

Amurrio, Amurrio antzokia – 19:30

Apirilak 15 

Ondarroa, Beikozini – 18:30

Apirilak 13 

Murueta, Udalbarri aretoa – 19:00

Apirilak 12 

Igorre, Lasarte aretoa – 19:30

Apirilak 12 

Hondarribia, Kultur Etxea – 19:00

Apirilak 11

Oiartzun, Udaletxea (pleno aretoa) – 19:00

Martxoak 25

Aulesti, Udal aretoa – 18:00

Martxoak 24

San Diego, Latin Film Festival – 13:30

Martxoak 23

Lekeitio, Eusebio Erkiaga Kultur Etxea, Azkue aretoa – 19:30

Martxoak 21

Sestao, Udal liburutegia – 18:45

Martxoak 20

Soraluze, Herri Antzokia – 19:00

Martxoak 18

San Diego, Latin Film Festival – 11:15

Martxoak 16

Amorebieta-Etxano, Zornotza aretoa – 20:00

Martxoak 3

Larrauk, Kultur Etxea – 17:30

Martxoak 1

Bartzelona, Cinemes Girona – 20:00

Mutriku, Zabiel Kultur Etxea – 19:00

Otsailak 25 

Markina-Xemein, Kultur Etxea – 19:00

Otsailak 24-28

 Bartzelona, Cinemes Girona – 20:00

Otsailak 23

Areatza, Udal aretoa – 19:00

Plentzia, Plentziako Itsas Estazioa – 19:30

Bartzelona, Cinemes Girona – 18:00

Otsailak 20

Villabona, Gurea zinema – 20:00

Otsailak 18

Bartzelona, Cinemes Girona – 20:00

Otsailak 17

Bilbo, Zohardia Kultur Elkartea – 18:00

Otsailak 16

Donostia, Intxaurrondoko Kultur Etxea – 18:45

Otsailak 14 

Oñati, Kultur Etxeko Zinema aretoa – 19:00

Urtarrilak 27 

Elorrio, Arriola Antzokia – 18:30

  Azaroak 17-23

Iruña, Golem Iruña – 20:00

Donostia, Antiguo Berri – 20:00 (Azaroak 18 – 19:45 eta 22:15)

Bilbo, Golem Alhondiga (Azaroak 17-19  – 22:30 eta Azaroak 20-23 – 22:15)

Madrid, Golem Madrid – 20:00

Vitoria-Gasteiz, Florida – 16:30

Azaroak 17

Montevideo, Facultad de Humanidades – 19:00

Azaroak 16

Iruña, Nafarroako Filmoteka – 20:00

Urriak 30

Boise, 18:00 – Basque Community – 601 W Grove Street, Boise, Idaho 83702

San Francisco, 19:30 Basque Educational Organization – 599 Railroad Ave, South San Francisco, CA 94080

Urriak 25

Reno, University of Nevada Reno – Basque Studies Program

San Diego, 18:00 San Diego Maritime Museum – 1492 North Harbor Drive, San Diego, CA 92101

Urriak 7

Ondarroa, Marabilli Sormen Festibala

#ElkarrekinTogether